Prenowicjat Franciszkanów

 

Finał II etapu remontu

14.06.2017


 

Zakończyliśmy remont kolejnych dwóch pokoi dla braci prenowicjuszy. Staropolskie "Bóg zapłać" kierujemy do naszych Dobroczyńców, którzy wsparli nas w tym dziele materialnie i poprzez modlitwę. 

 

Drugi etap remontu szczęśliwie dobiegł końca. Nie byłby on możliwy, gdyby nie odpowiedź na nasze prośby wielu osób wielkiego serca. Na nasze konto wpłynęły ofiary, które przy skromnym wkładzie własnym pozwoliły nam na sfinansowanie: cyklinowania parkietów, malowania ścian, zakup umeblowania i prostego wyposażenia (rolety, półka nad umywalką, dywanik, lampa na suficie i lampki na biurka).

 

Do wyremontowania pozostały nam już tylko trzy pokoje dla braci. Obecnie jednak nie posiadamy środków materialnych na ten cel, dlatego jesteśmy zmuszeni wstrzymać dalsze prace. Ufamy jednak, że Opatrzność Boża i tym razem ześle nam Aniołów-Dobrodziejów, dzięki którym zdołamy zakończyć remont. O to się modlimy nie zapominając również o tych wszystkich naszych Darczyńcach, którzy już okazali nam wielkie serce i pomoc.

Jeśli mają Państwo pragnienie pomóc nam w kontynuacji remontu, to można to uczynić dokonując wpłaty na konto Prenowicjatu:
 

63 8904 0001 0000 0000 4154 0101

z dopiskiem "Remont pokoi dla braci".

 

Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać
oraz zapewniamy o codziennej modlitwie za naszych Dobrodziejów!

 

Niech Pan obdarzy Was pokojem!

                                                                         Bracia franciszkanie

 

 

 

Odpust ku czci MB Loretańskiej


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoje prośby lub podziękowania zostaną dołączone do Mszy św. składkowej za wstawiennictwem Matki Bożej Loretańskiej w najbliższą sobotę.